TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"81 Çalıkuşu Tekirdağ" Dijital Dergimizin Temmuz-2023 Sayısı Yayında
![](/meb_iys_dosyalar/2023_07/13091712_mutfak_kolaj_KopyasY.jpg)
İlimizde yapılan eğitimsel çalışma, proje ve etkinlikler ile öğretmenlerimizin eserlerine yer verilen eğitim dergimiz "81 Çalıkuşu Tekirdağ" Temmuz-2023 sayısı ile yayında. Dijital formatta hazırlanması ile yayıncılık alanına önemli bir yenilik sunan dergimiz, 62 sayfadan oluşuyor.
Dergimize ulaşmak için tıklayınız.