TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Başkanlığında 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlıkları İle İlgili Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Başkanlığında 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlıkları İle İlgili Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_09/02153359_WhatsApp_Image_2022-09-02_at_15.22.42.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Başkanlığında 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlıkları İle İlgili Değerlendirme toplantısı 11 ilçe milli eğitim müdürü ve ilgili birim amirlerinin katılımı ile çevrim içi olarak yapıldı.