Her Kitap Bir Dünya Projesi Kapsamında Ocak Ayı Kitap Değerlendirmesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ın Katılımı ile Süleymanpaşa 50. Yıl Ortaokulunda Yapıldı
![Her Kitap Bir Dünya Projesi Kapsamında Ocak Ayı Kitap Değerlendirmesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ın Katılımı ile Süleymanpaşa 50. Yıl Ortaokulunda Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_01/20160006_WhatsApp_Image_2022-01-20_at_14.35.53_2.jpg)
İlimiz genelinde öğrencilere kitap okuma alışkanlığı ve bilincini kazandırarak, onlara kitap okumayı sevdirmeyi, kelime dağarcıklarını zenginleştirmeyi ve öğrencilerin güven duygularını geliştirerek; Türkçeyi doğru, güzel ve etkili kullanabilmelerini sağlamak amacıyla 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında ilkokul (2, 3, 4. sınıf), ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında okuyan öğrencilere yönelik "Her Kitap Bir Dünya Projesi" uygulanmaktadır. Bu kapsamda; öğretmen ve eğitim yöneticilerimiz tarafından Ocak ayı için belirlenen kitabımızın (Doğan CÜCELOĞLU ? Öğretmenim Bir Bakar mısın?) değerlendirilmesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ın katılımı ile Süleymanpaşa 50. Yıl Ortaokulunda gerçekleştirildi.