Her Kitap Bir Dünya Projesi Kapsamında Mart Ayı Kitap Değerlendirmesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ın Katılımı ile Muratlı Anadolu Lisesinde Yapıldı
![Her Kitap Bir Dünya Projesi Kapsamında Mart Ayı Kitap Değerlendirmesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ın Katılımı ile Muratlı Anadolu Lisesinde Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_04/01103049_DSC_0692.jpg)
İlimiz genelinde öğrencilere kitap okuma alışkanlığı ve bilincini kazandırarak, onlara kitap okumayı sevdirmeyi, kelime dağarcıklarını zenginleştirmeyi ve öğrencilerin güven duygularını geliştirerek; Türkçeyi doğru, güzel ve etkili kullanabilmelerini sağlamak amacıyla 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında ilkokul (2, 3, 4. sınıf), ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında okuyan öğrencilere yönelik "Her Kitap Bir Dünya Projesi" uygulanmaktadır. Bu kapsamda; öğretmen ve eğitim yöneticilerimiz tarafından Mart ayı için belirlenen kitabımızın (Cengiz Aytmatov - Toprak Ana) değerlendirilmesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ın katılımı ile Muratlı Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirildi.