Her Kitap Bir Dünya Projesi Kapsamında Kasım Ayı Kitap Değerlendirmesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ın Katılımı ile Yapıldı
![Her Kitap Bir Dünya Projesi Kapsamında Kasım Ayı Kitap Değerlendirmesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ın Katılımı ile Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_11/30103641_WhatsApp_Image_2021-11-29_at_20.09.15.jpg)
İlimiz genelinde öğrencilere kitap okuma alışkanlığı ve bilincini kazandırarak, onlara kitap okumayı sevdirmeyi, kelime dağarcıklarını zenginleştirmeyi ve öğrencilerin güven duygularını geliştirerek; Türkçeyi doğru, güzel ve etkili kullanabilmelerini sağlamak amacıyla 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında ilkokul (2, 3, 4. sınıf), ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında okuyan öğrencilere yönelik "Her Kitap Bir Dünya Projesi" uygulanmaktadır. Bu kapsamda; öğretmen ve eğitim yöneticilerimiz tarafından Kasım ayı için belirlenen kitabımızın (Doğan CÜCELOĞLU - Var mısın?) değerlendirilmesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN'ın katılımı ile Çorlu ilçe Şehit Hamza Çavuş İlkokulu'nda gerçekleştirildi.