Her Kitap Bir Dünya Projesi Kapsamında Aralık Ayı Kitap Değerlendirmesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ın Katılımı ile Yapıldı
![Her Kitap Bir Dünya Projesi Kapsamında Aralık Ayı Kitap Değerlendirmesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ın Katılımı ile Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_12/09081852_WhatsApp_Image_2021-12-08_at_19.46.32_1.jpg)
İlimiz genelinde öğrencilere kitap okuma alışkanlığı ve bilincini kazandırarak, onlara kitap okumayı sevdirmeyi, kelime dağarcıklarını zenginleştirmeyi ve öğrencilerin güven duygularını geliştirerek; Türkçeyi doğru, güzel ve etkili kullanabilmelerini sağlamak amacıyla 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında ilkokul (2, 3, 4. sınıf), ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında okuyan öğrencilere yönelik "Her Kitap Bir Dünya Projesi" uygulanmaktadır. Bu kapsamda; öğretmen ve eğitim yöneticilerimiz tarafından Kasım ayı için belirlenen kitabımızın (Doğan CÜCELOĞLU - Var mısın?) değerlendirilmesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ın katılımı ile Çerkezköy Yunus Emre İlkokulunda İlkokulu'nda gerçekleştirildi.