TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Evimize Hoş Geldiniz Projesi
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "Evimize Hoş Geldiniz" Projesi kapsamında Ortaöğretim öğrencilerimizle kaldıkları yurtlarda buluşarak onlarla sohbet ettik. Projenin amacı yurtlarda kalan öğrencilerimizin uyum sürecini hızlandırmak, varsa sıkıntılarını, isteklerini, önerilerini ilk ağızdan dinleyerek çözüm üretmek, düşündükleri mesleklerin ilimizdeki en üst temsilcileriyle buluşturarak rol model oluşturmak, moral ve motivasyonlarını yüksek tutarak akademik ve sosyal başarılarına katkı sunmaktır. Proje kapsamında yapılan ziyarete Tekirdağ Valisi Sayın Enver SALİHOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halis İŞLER ile il ve ilçe yöneticilerimiz katılmıştır.![Evimize Hoş Geldiniz Projesi](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_27144505_kapak.jpg)