Ergene Cumhuriyet İlkokulu Z Kütüphanesinin Açılışı Töreni Yapıldı
![Ergene Cumhuriyet İlkokulu Z Kütüphanesinin Açılışı Töreni Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_11/23083121_WhatsApp_Image_2021-11-22_at_18.52.42.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Ergene Cumhuriyet İlkokulu Z Kütüphanesinin açılışını törenine katıldı.
Kurdele kesiminin ardından Z kütüphaneyi gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan öğrenciler ile santranç oynadı. Öğrencilere kitap tavsiyesinde bulunarak bol bol kitap okumalarını önemle hatırlattı .
Ergene Cumhuriyet İlkokulu Z kütüphanesi açılış törenine Ergene Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı , Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Parıltı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Nair ve öğretmenler katıldı.