TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
E-Denklik Modülü Üzerinden Denklik Uygulaması Başladı
![E-Denklik Modülü Üzerinden Denklik Uygulaması Başladı](/meb_iys_dosyalar/2020_01/22153413_IMG-20200122-WA0003.jpg)
Müdürlüğümüz bünyesindeki Denklik Merkezine başvuruların edenklik.meb.gov.tr üzerinden alınmasına, denklik iş ve işlemlerinin e-denklik modülü üzerinde gerçekleştirilmesine başlandı.
Modül üzerinde gerçekleştirilen ilk uygulama sonucunda hazırlanan denklik belgesi hak sahibine İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN tarafından takdim edildi.
e-Denklik Sayfası İçin Tıklayınız.