Din Öğretimi Şube Müdürlüğümüze Bağlı Okullarımızın Müdürlerinin Katılımı İle Değerlendirme ve Hazırlık Toplantısı Yapıldı
![Din Öğretimi Şube Müdürlüğümüze Bağlı Okullarımızın Müdürlerinin Katılımı İle Değerlendirme ve Hazırlık Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_08/02092751_DSC_0012.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan Başkanlığında, Din Öğretimi Şube Müdürü İsmail Çelebi, İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürleri' nin katılımı ile Müdürlüğümüz konferans salonunda 01/08/2019 Perşembe günü aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşmek üzere toplantı yapıldı.
1-LGS sonuçlarının değerlendirilmesi,
2-YKS sonuçlarının değerlendirilmesi,
3-Ortaöğretim Kurumlarına Tercih ve Yerleştirme İş ve İşlemlerinin
Görüşülmesi/Değerlendirilmesi,
4-Öğrenci Kayıtları,
5-Okulların 2019/2020 eğitim öğretim Yılına hazırlanması,
6-KTS Eylem planlarının hazırlık sürecinin görüşülmesi,
Ayrıca; Kalite Takip Sistemi veri girişlerinin değerlendirilmesi sonucunda, İlimizde ilk 3 dereceye giren okul müdürlüklerine İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan tarafından Teşekkür Belgesi verildi.