TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Depreme Maruz Kalan İllerimizde Öğrencilerimize Katkı Sağlamak Amacıyla Açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında Görev Almak Üzere Gönüllü Öğretmenlerimiz Malatya'ya Hareket Etti
![Depreme Maruz Kalan İllerimizde Öğrencilerimize Katkı Sağlamak Amacıyla Açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında Görev Almak Üzere Gönüllü Öğretmenlerimiz Malatya'ya Hareket Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_03/05155847_IMG-20230305-WA0000.jpg)
Bakanlığımız tarafından depreme maruz kalan illerimizde öğrencilerimize katkı sağlamak amacıyla açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında görev almak üzere gönüllü öğretmenlerimiz Malatya'ya hareket etti.