TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çalıkuşu Dergimiz Yayında
![Çalıkuşu Dergimiz Yayında](/meb_iys_dosyalar/2021_07/28145800_1.jpg)
İlimiz genelindeki resmi / özel eğitim kurumlarımızda görev yapan öğretmen / personelimizin yazmış olduğu şiir, hikaye, roman, anı, deneme vb. çalışmaların ve Müdürlüğümüzce 2020/2021 eğitim öğretim yılında yapılan çalışmaların yer aldığı Tekirdağ Eğitim Çalıkuşu Dijital Dergimiz yayınlandı.
Dergimize sitemizde yer alan yayınlarımız menüsü içinde e-kitaplarımız kısmında ulaşabilirsiniz.
Dergiye ulaşmak için tıklayınız.