TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Anadolu İmam Hatip liseleri arasında "Genç Sada Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma ve "Genç Bilal'ler" Ezan Okuma Yarıışmaları Yapıldı
![Anadolu İmam Hatip liseleri arasında](/meb_iys_dosyalar/2022_12/27131851_WhatsApp_Image_2022-12-27_at_12.07.43_1.jpg)
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Mesleki Yarışmaları 26.12.2022 Tarihinde başladı. Anadolu İmam Hatip liseleri arasında "Genç Sada Kur'an-ı Kerim'i güzel okuma ve "Genç Bilal'ler" Ezan okuma yarıışmaları yapıldı.