Akıl Ve Zekâ Oyunları Turnuvası İl Finali Gerçekleştirildi
![Akıl Ve Zekâ Oyunları Turnuvası İl Finali Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2023_05/18164625_WhatsApp_Image_2023-05-18_at_16.37.39_2.jpg)
Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen "Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası" İl Finali Ergene Atatürk Çok Programlı Lisesinde gerçekleştirildi. İlçe finallerinde ilk 3 dereceyi alan 330 öğrencimiz toplam 10 kategoride mücadele etmişlerdir. İl Finalinde kategorilerinde 1. Olan öğrencilerimiz 9-10-11 Haziran tarihlerinde Kayseri'de yapılacak olan Türkiye Finalinde ilimizi temsil etmeye hak kazanmışlardır. İl Finalinde yarışan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, Türkiye Finallerinde ilimizi temsil edecek öğrencilerimize başarılar dileriz.