TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"81 Çalıkuşu Tekirdağ" Dijital Dergimizin Temmuz-2022 Sayısı Yayında
![](/meb_iys_dosyalar/2022_07/02000345_Koyu_YeYil_KaYYt_Dokulu_Arkaplan_YYrtYk_Efektli_FotoYraf_Cercevesi_Polaroid_AnYlar_ve_HatYralar_FotoYraf_Kolaj.jpg)
İlimizde yapılan eğitimsel çalışma, proje ve etkinlikler ile öğretmenlerimizin eserlerine yer verilen eğitim dergimiz "81 Çalıkuşu Tekirdağ" Temmuz-2022 sayısı ile yayında. Dijital formatta hazırlanması ile yayıncılık alanına önemli bir yenilik sunan dergimiz, 81 sayfadan oluşuyor.
Dergimize ulaşmak için tıklayınız.