TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"81 Çalıkuşu Tekirdağ" Dijital Dergimizin Mayıs-2022 Sayısı Yayında
![](/meb_iys_dosyalar/2022_05/05215359_Pembe_Yaz_Yndirimi_FotoYraf_KolajY_TanYtYm_AfiY.jpg)
İlimizde yapılan eğitimsel çalışma, proje ve etkinlikler ile öğretmenlerimizin eserlerine yer verilen eğitim dergimiz "81 Çalıkuşu Tekirdağ" Mayıs-2022 sayısı ile yayında. Dijital formatta hazırlanması ile yayıncılık alanına önemli bir yenilik sunan dergimiz, 59 sayfadan oluşuyor. Dergimize ulaşmak için tıklayınız.