TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"81 Çalıkuşu Tekirdağ" Dijital Dergimizin Mart-2023 Sayısı Yayında
![](/meb_iys_dosyalar/2023_03/09084825_1.jpg)
İlimizde yapılan eğitimsel çalışma, proje ve etkinlikler ile öğretmenlerimizin eserlerine yer verilen eğitim dergimiz "81 Çalıkuşu Tekirdağ" Mart-2023 sayısı ile yayında. Dijital formatta hazırlanması ile yayıncılık alanına önemli bir yenilik sunan dergimiz, 67 sayfadan oluşuyor.
Dergimize ulaşmak için tıklayınız.