TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri Kapsamında Prof. Dr. Aytaç Açıkalın "Her Gün Yeniden Öğretmen Olmak" Temasıyla Çerkezköy'de Aday Öğretmenlerimiz İle Buluştu
![24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri Kapsamında Prof. Dr. Aytaç Açıkalın](/meb_iys_dosyalar/2022_11/23161931_WhatsApp_Image_2022-11-23_at_16.07.22.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri çerçevesinde Çerkezköy'de "Her Gün Yeniden Öğretmen Olmak" temasıyla Prof. Dr. Aytaç AÇIKALIN ve ilimizde göreve başlayan aday öğretmenlerimizin bir araya geldiği bir buluşma gerçekleştirildi.