"1 Kitap 1 Dünya" Sloganıyla Depremzede Öğrenciler için Başlatılan Kitap Kampanyası Tamamlandı
![](/meb_iys_dosyalar/2023_03/20154236_her_kitap_bir_dunya_KopyasY_2.jpg)
2022-2023 eğitim-öğretim yılında İlimiz genelinde uygulanan "Her Kitap Bir Dünya" projesi kapsamında; Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve birçok ilde yoğun şekilde hissedilen deprem felaketine maruz kalan öğrencilerin yaralarını sarmak amacıyla depremzede öğrenciler için "1 Kitap 1 Dünya" sloganıyla Müdürlüğümüzce başlatılan kitap toplama kampanyası sona erdi.
Kampanya kapsamında 11 ilçemizden toplanan 31818 kitap Müdürlüğümüz koordinesinde deprem bölgesine sevk edildi.