TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan´ ın Göreve Başlama Mesajı

Yeni İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan´ ın Göreve Başlama  Mesajı

      Yurdumuzun en güzel şehirlerinden biri olan, Trakya’nın incisi, mavi gözlü şehir Tekirdağ’la yeni bir heyecan ve yeni bir görevle ikinci kez buluşmanın mutluluğunu yaşamaktayım.

      Bu zor ve onurlu görevi, emaneti, tüm eğitim neferlerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla elimizden geldiği, gücümüz yettiği ölçüde daha da ileriye taşımanın gayreti içerisinde olacağız.

      Eşsiz doğal güzellikleri ve kadim kültürünün yanısıra “hayatın başladığı yerde öğrenme de başlar” düsturu ile, mesai mefhumunu gözetmeksizin tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız, sivil toplum kuruluşları ve basınımızın da destekleri ile, Tekirdağ’ın eğitimdeki başarılarına yeni başarılar eklemek için işbirliği içerisinde çalışacağız.

       Hedefimiz, Bakanlık politikalarımızın doğrultusunda,  okul öncesi okullaşmada en üst seviyelere ulaşmak ve beraberinde tüm kademelerde eğitimdeki niteliğimizi her geçen gün arttırmak olacaktır. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin; soran, sorgulayan, üreten, analitik düşünebilen, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olmaları yönünde eğitim stratejilerimizi belirleyeceğiz.

       Bir süre birlikte çalışma imkânı da bulduğum ve emaneti, görevi, nöbeti devir aldığım Milli Eğitim Eski Müdürümüz Sayın Halis İŞLER nezdinde Tekirdağ’ımızın eğitim hayatına katkıda bulunmuş tüm eğitim neferlerimize teşekkürlerimizi arz ediyor, bu duygu ve düşüncelerle ilimizdeki tüm idareci, öğretmen ve çalışanlarımıza, öğrencilerimize, velilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 11 / 261 20 77 / 261 08 36 / 261 53 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.