TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Mehmet CEYLAN, Marmara Ereğlisi İlçemizde Okul Ziyaretlerinde Bulundu

Valimiz Sayın Mehmet CEYLAN, Marmara Ereğlisi İlçemizde Okul Ziyaretlerinde Bulundu

Valimiz Sayın Mehmet CEYLAN, beraberinde Marmara Ereğlisi Kaymakamı Sıdkı ZEHİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Adil ÖZER ile birlikte Opet Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Öğretmenler odasında okul müdürü Sefa ÜSTÜNDAĞ ve öğretmenler ile bir araya gelen Valimiz Sayın Mehmet CEYLAN, “Öncelikle siz değerli öğretmenlerimize bu kutsal görevi yerine getirdiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirerek hayata hazırlamalıyız. Öğrencilerimizi, kitap okuma alışkanlığı kazandırarak, ezberci olarak değil araştırma bilinciyle öğrenmesini teşvik ederek, teknolojiyi gerekli koşullarda ve verimli bir şekilde kullanmayı öğreterek, kötü alışkanlıklardan uzak kalmayı benimseterek onları en iyi şekilde yetiştirmeliyiz. Okul ve aile bütünlüğünü oluşturarak eğitim ve öğretimin sadece okulda değil hayatın her alanında yapılmasını sağlamalıyız.” dedi.

Ziyareti sırasında sınıflara girerek öğretmen ve öğrenciler ile görüşen Valimiz Sayın Mehmet CEYLAN, öğrencilere derslerine iyi çalışmalarını, kitap okumalarını ve spor yapmalarını tavsiye ederken sosyal medya bağımlılığından uzak durmalarını istedi.

 

Daha sonra Valimiz Sayın Mehmet CEYLAN ve beraberindeki heyet Hacı Mehmet Söylemez Anaokuluna geçti. Anaokulunda incelemelerde bulunan Valimiz Sayın Mehmet CEYLAN, okul müdürü Melike DUMAN ve öğretmenlerden okul hakkında bilgi alarak okuldaki öğrencilerle ilgilendi.

08-11-201708-11-201708-11-201708-11-201708-11-2017

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.