TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Uyuşturucuya Karşı Biz Bir Aileyiz" Konferansı Düzenlendi.    Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Başkan Yardımcısı Op. Dr. Mehmet Akif SEYLAN´ın konuşmacı olarak katıldığı "Uyuşturucuya Karşı Biz Bir Aileyiz" Konferansı 20/02/2015 Cuma günü saat 14.00´te Tekirdağ Belediye Kültür Merkezinde düzenlendi. Tekirdağ Yeşilay Şube Başkanlığının düzenlemiş olduğu konferansa Tekirdağ Yeşilay Şube Başkanı Şener ÇELİKAYAR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halis İŞLER, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan  YILMAZ, Halk Sağlığı İl Müdürü Hacı Bayram ZENGİN, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, okul aile birliği başkanları, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Konferansın ardından Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Başkan Yardımcısı Op. Dr. Mehmet Akif SEYLAN ve protokol üyeleri Milli Eğitim Müdürümüz Halis İŞLER´i makamında ziyaret ettiler.  

 

Uyuşturucuya Karşı Biz Bir Aileyiz KonferansıUyuşturucuya Karşı Biz Bir Aileyiz KonferansıUyuşturucuya Karşı Biz Bir Aileyiz KonferansıUyuşturucuya Karşı Biz Bir Aileyiz Konferansı

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.