TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

UYUŞTURUCU KULLANIMI ve BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SEMİNERİ BÜYÜK İLGİ UYANDIRDI

UYUŞTURUCU KULLANIMI ve BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SEMİNERİ BÜYÜK İLGİ UYANDIRDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Uyuşturucu Kullanımı ve Bağımlılıkla Mücadele" konulu seminer 30/09/2014 Salı günü saat 14.00´te İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halis İŞLER ve İl Emniyet Müdürü Halil Turan EROL´un ve ilimizdeki tüm rehber öğretmenlerimizin katımıyla İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü personeli Seçkin DENİZ´in sunumu ile gerçekleştirildi.

            Açılış konuşmasını Milli Eğitim Müdürü Sayın Halis İŞLER´in yaptığı seminerde, Uyuşturucu Kullanımı ve Bağımlılıkla Mücadelenin ulusal bir proje olduğunu, ilgili kurum ve kuruluşların desteğiyle çocuklarımızı, gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan korumak ve onlara sağlıklı bir hayat kazandırmada en büyük sorumluluğun öğretmenlerde olduğunu ifade etti. Milli Eğitim Müdürü konuşmasında, çocuklarımızı korumak ve geleceğimizi kurtarmak için herkesin bu konuda çok duyarlı olması gerektiğini söyledi.

            Toplantıya KOM Şube Müdürü, ilgili bakanlıkların ildeki temsilcileri, Belediye Başkanlığı  temsilcisi, İl Müdür Yardımcıları, İl ve İlçelerimizin şube Müdürleri, Ram Müdürleri, ile İlimizde görev yapmakta olan tüm Rehber öğretmenler katıldı.

            İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubeden Seçkin Deniz konu ile ilgili aydınlatıcı ve etkileyici bir sunum yaptı. Deniz sunumunda, Antalyalı çocuğun "okumak istiyorum" feryadı, "bizi bu hayattan kurtarın" çığlıkları herkese duygulu anlar yaşattı. Seçkin Deniz´in hazırlamış olduğu sunumunun rehber öğretmenler tarafından öğrencilerimize ve velilerimize izletileceği yetkililerce ifade edildi.

            Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hedefimiz, çocuklarımıza aydınlık  gelecek, sağlıklı ve mutlu bir hayat hazırlamaktır.

 

UYUŞTURUCU KULLANIMI UYUŞTURUCU KULLANIMI UYUŞTURUCU KULLANIMI UYUŞTURUCU KULLANIMI UYUŞTURUCU KULLANIMI UYUŞTURUCU KULLANIMI UYUŞTURUCU KULLANIMI

 

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 11 / 261 20 77 / 261 08 36 / 261 53 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.