TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’yle Hizmetiçi Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalandı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’yle Hizmetiçi Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü arasında “Hizmetiçi Eğitim İşbirliği” Protokolünü İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK imzaladı.

Bu Protokol ile; Tekirdağ il sınırları içerisinde yer alan Millî Eğitim Bakanlığına bağlı mesleki ve teknik eğitim kurumlarında; başarıyı arttırmak için uygun görülen mesleki alanlarda öğretmenlere yönelik hizmetiçi eğitimler planlanması, bu programlarla araştırma-geliştirme çalışmaları yapılması ve bilgi üreten, teknoloji transferi yoluyla bilgisini sanayi ve toplumla paylaşmayı hedefleyen üniversitelerimiz sayesinde öğretmenlerin gelişen bilim ve teknolojideki yeni değişimleri tanımaları, gelişmeleri yakından takip etmeleri, bu konuda bilgi ve deneyimlerini arttırmaları amaçlanmaktadır. İki yıl süreli olarak hayata geçirilen protokolün amaçlarına yönelik hizmetlerin yürütülmesinde, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi eğitimde iş birliğine ait usul ve esaslara göre çalışmalar yapacaktır.

Protokolün imza törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail YILMAZ, Şube Müdürü İbrahim ÇAKAL ve Şube Müdürü Suat AYDIN katıldı.

07-09-201807-09-201807-09-2018

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.