TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ve Süleymanpaşa Bilsem Koordinasyonunda Yürütülecek Olan “My School Tv” İsimli Erasmus Plus Ka2 Projemiz Kabul Edildi

 Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Süleymanpaşa Bilim Sanat Merkezi’nin koordinasyonunda yürütülecek olan “My School TV” İsimli KA2 Ulusal Ajans Projesi hibe almaya hak kazandı. Toplam 4 ülkenin Ulusal Ajansları ve okullarının ortak olarak yürüteceği projenin süresi 2 yıl olacak.
Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ve Süleymanpaşa Bilsem  Koordinasyonunda Yürütülecek Olan “My School Tv” İsimli Erasmus Plus  Ka2 Projemiz Kabul Edildi

Türkiye’nin koordinatörlük görevini üstleneceği Proje kapsamında Romanya, Bulgaristan ve İspanya’daki ortaklarımızın okullarında medya çekim-prodüksiyon stüdyoları kurulacak, medya içerik geliştirme uygulamaları yapılacaktır. Ayrıca okul-internet televizyonculuğu sistemleri ve eğitim televizyonculuğu konularında eğitimler verilerek ortaklık yapılan Avrupa’daki okulların kendi okul televizyonlarını kurmaları ve yayına geçirmeleri sağlanacaktır.

 

 Eğitimde özellikle bilişim teknolojilerine dayalı yenilikçi uygulamaların paylaşımına dayalı KA2 projelerinde koordinatörlük görevi yapmak ve bilgi teknolojilerini Avrupa’da yaygınlaştırmaya dayalı olarak eğitimler vermek ülkemiz adına da prestij sağlayan bir proje uygulaması olacaktır. Projenin ülkemize ve İlimize hayırlı olmasını dileriz.

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.