TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RESİM VE AFİŞ YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZE ÖDÜLLERİ TÖRENLE VERİLDİ.

RESİM VE AFİŞ YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZE ÖDÜLLERİ TÖRENLE VERİLDİ.

               İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından İl Öğrenci Meclis Başkanlığının da katkılarıyla ilimiz genelindeki tüm ortaokul ve lise öğrencilerinin katılımına açık olarak düzenlenen “Bağımlılık Yapan Maddelerle Mücadele” konulu resim ve afiş yarışmasının ödül töreni 25 Mart 2015 Çarşamba günü Tekirdağ Güzel Sanatlar Lisesi salonunda İl Millî Eğitim Müdürü Halis İŞLER, dereceye giren öğrencilerin velileri ve öğretmenlerinin de katılımıyla gerçekleştirildi.

 

          Sunuculuğunu İl Öğrenci Meclis Başkanı Elif SUBAŞ´ın yaptığı  törende gençliğimizi ve geleceğimizi tehdit eden bağımlılık yapan maddelerle mücadeleye dikkat çekmek, öğrencilerimizde bu konuda bir bilinç ve farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri İl Millî Eğitim Müdürü Halis İŞLER, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Fahri KIRMIZI ve İl Millî Eğitim Şube Müdürü Halit EREN tarafından verildi. Resim ve afiş yarışmalarında ayrı ayrı olmak üzere birinci olan öğrencilerimize birer tablet bilgisayar, ikinci olanlara birer dijital fotoğraf makinası, üçüncü olanlara da birer mp4 müzik çalar hediye edildi. Ödül Töreni Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin sunduğu birbirinden güzel parçalardan oluşan müzik dinletisiyle sona erdi.

 

            Dereceye giren ve aşağıda isimleriyle okulları belirtilen öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyoruz.


                          ORTAOKULLAR ARASI RESİM YARIŞMASI

1-      Sıla COŞKUN                Süleymanpaşa Altınova Ortaokulu

2-      Ecem AKAY                  Süleymanpaşa Kamil Korkmaz Zafer Ortaokulu

3-      İbrahim BOZAN            Muratlı Hasan Orhan Ortaokulu

 

                      LİSELER ARASI AFİŞ YARIŞMASI

1-      Utku Can GÜNGÜL        Süleymanpaşa Tekirdağ Güzel Sanatlar Lisesi

2-      Aylin MUTLU                 Süleymanpaşa Tekirdağ Güzel Sanatlar Lisesi

3-      Pınar Çisem DÜBEK       Süleymanpaş Namık Kemal Lisesi

 

 

      .......

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 11 / 261 20 77 / 261 08 36 / 261 53 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.