TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Namık Kemal Üniversitesi’yle Öğrencilerin Mesleki Eğitim Uygulamalarına İlişkin İşbirliği Protokolü İmzalandı

Namık Kemal Üniversitesi’yle Öğrencilerin Mesleki Eğitim Uygulamalarına İlişkin İşbirliği Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü arasında “Öğrencilerin Mesleki Eğitim Uygulamalarına İlişkin İşbirliği” Protokolünü İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK imzaladı.

Bu Protokol ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda öğrenim gören Önlisans öğrencilerinin Tekirdağ İlinde bulunan eğitim kurumlarında mesleki uygulama yaparak mesleki deneyimlerini arttırmak, nitelikli işgücü yetiştirmek ve üniversite-sektör işbirliğine katkı sağlamak amaçlanmaktadır. Beş eğitim öğretim yılı süreli olarak hayata geçirilen protokolün amaçlarına yönelik hizmetlerin yürütülmesinde, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi eğitimde iş birliğine ait usul ve esaslara göre çalışmalar yapacaktır.

Protokolün imza törenine Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Murat BEYAZYÜZ ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim ÇAKAL katıldı.

24-09-201824-09-201824-09-201824-09-2018

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.