TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Okul Dergisi için İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN ile Mülakat Yaptı

Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Okul Dergisi için İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN ile Mülakat Yaptı

Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şenel ATILGAN beraberinde Kültür Edebiyat kolu öğrencileri Mehmet Berke AK ve Lucica Conac ile yıllık yayınlanan Günebakan adlı okul dergileri için İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN ile mülakat yaptılar.

1998 yılında eğitim öğretim hayatına başlayan Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bilişim Teknolojileri, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Giyim Üretim Teknolojisi ve Kimya Teknolojisi alanlarında mesleki ve teknik eğitim veriyor. Eğitim öğretim hayatına başladığı yıldan bu yana bölgede mesleki ve teknik eğitimin gelişmesi ve yaygınlaşması için çalışan, sektörün ihtiyacı olan kalifiye elemanları yetiştiren seçkin eğitim kurumlarımızdan biridir. Bu güne kadar yüzlerce gencimizi meslek hayatına hazırlayan okulumuzun, ilimizde mesleki ve teknik eğitimin gelişmesi ve ilerlemesi için var gücüyle çalışmaktadır. Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sadece mesleki ve teknik eğitimdeki başarılarıyla değil, sosyal, kültürel ve sportif alanlardaki başarılı çalışmaları, yürüttüğü projeler, gerçekleştirdiği etkinliklerle de ilimizi başarıyla temsil etmektedir.

02-07-201802-07-201802-07-2018

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.