TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BÖLGESEL EĞİTİM PROGRAMINA KATILDI.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BÖLGESEL EĞİTİM PROGRAMINA KATILDI.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halis İŞLER, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Halil ETYEMEZ ve Devlet Personel Başkanı Sayın Mehmet Ali KMBUZOĞLU´nun da katıldığı "Kamuda Yönetici Yetkinliklerinin Artırılması Bölgesel Eğitim Programı"na katıldı. Devlet Personel Başkanlığınca orta ve üst düzey kamu yöneticilerinin mesleki bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi, görev alanları ile ilgili konularda gerekli rehberlik ve koordinasyonun sağlanması, sorunların mahallinde tartışılarak yerinde çözüm aranmasına yönelik olarak  ilimizdeki RAMADA Hotelde Tekirdağ, İstanbul, Kırklareli, Edirne ve Sakarya illerinden orta ve üst düzey kamu yöneticilerinin katıldığı  eğitim programı 17-21/11/2014 tarihleri arasında yapılacaktır.


BÖLGESEL EĞİTİM PROGRAMIBÖLGESEL EĞİTİM PROGRAMIBÖLGESEL EĞİTİM PROGRAMIBÖLGESEL EĞİTİM PROGRAMIBÖLGESEL EĞİTİM PROGRAMIBÖLGESEL EĞİTİM PROGRAMI

 

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.