TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Marmaraereğlisi ve Saray İlçelerinde Bağımlılıkla Mücadele Toplantıları Gerçekleştirildi

İlimiz Marmaraereğlisi ve Saray İlçelerinde Bağımlılıkla Mücadele Toplantıları Gerçekleştirildi

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti başkanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi Projesi gereği yapılan toplantılardan biri İlimiz Marmara İlçesinde gerçekleştirildi. Toplantıya Marmara Ereğlisi kaymakamı Sayın Sıtkı ZENGİN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fuat Asım ARVAS, Yeşilay Cemiyeti Tekirdağ Şube Başkanı Sayın Şener ÇELİKAYAR katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Adil Özer, İlçelerindeki Kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, Siyasi Partilerin İlçe başkan ve yöneticileri, mahalle muhtarları, okul müdür ve öğretmenleri, öğrenciler, sivil toplum kuruluşunun temsilcileri ve üyeleri, Bağımlılıkla Mücadeleye destek verenler ve bu konuda gönüllü sivil halkın katıldığı toplantıda PDR öğretmeni ve Bağımlılıkla Mücadele formatörü Burak YILDIRIM’ın yaptığı sunum ilgiyle izlendi.

Ayrıca aynı gün İlimizin Saray İlçesinde Bağımlılıkla Mücadele Konusundaki Toplantıya da   Saray Kaymakamı Sayın Alp ARSLAN, Tekirdağ  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fuat Asım ARVAS, Yeşilay Cemiyeti Tekirdağ Şube Başkanı Sayın Şener ÇELİKAYAR katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Sıddık Aslan ,İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Arif ÖNGÖREN, İlçe  müftüsü Abdullah EROĞLU, İlçe Emniyet Müdür Vekili Yaşar TERZİOĞLU, siyasi parti ve basın mensubunun yanısıra büyük katılımın sağlandığı toplantı yine Bağımlılıkla Mücadele  formatörünün b sunumuyla son buldu.

22-12-201722-12-201722-12-201722-12-201722-12-201722-12-2017

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.