TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANLIĞI SEÇİMİ YAPILDI.

İl ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANLIĞI SEÇİMİ YAPILDI.

Millî Eğitim Bakanlığı Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Yönergesi gereği İl Öğrenci Meclis Başkanlığı Seçimleri İlimiz Süleymanpaşa ilçesi Süleymanpaşa İlkokulu salonunda bir demokrasi şöleni havasında gerçekleştirildi.

            11 ilçeden 33 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen İl Öğrenci Meclisi Toplantısında, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Halit EREN´in açış konuşmasının ardından sandık kurulu başkan ve üyeleri seçimle belirlendi. İl Öğrenci Meclis Başkanlığı için ilçelerimizden aday olan 5 öğrenci tanıtım ve propaganda çalışmalarını gerçekleştirdiler. Yapılan seçim sonucunda Süleymanpaşa İlçesi Fatih Anadolu Lisesi öğrencisi Elif SUBAŞ İl Öğrenci Meclis Başkanı olarak seçildi. Seçimlerin ardından İl Millî Eğitim Müdürü Halis İŞLER tarafından makamında kabul edildi.

 

            İl Öğrenci Meclis Başkanı seçilen Elif SUBAŞ´ı kutluyor ve Türkiye Öğrenci Meclisinde ilimizi başarıyla temsil etmesini diliyoruz.


DEMOKRASİ ŞÖLENİDEMOKRASİ ŞÖLENİDEMOKRASİ ŞÖLENİDEMOKRASİ ŞÖLENİDEMOKRASİ ŞÖLENİDEMOKRASİ ŞÖLENİDEMOKRASİ ŞÖLENİ

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.