TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN´ ın Anneler Günü Mesajı

Ailenin temelini oluşturan annelerimiz, ilk ağlayışımızdan gülüşümüze, ilk konuşmamızdan ilk adımlarımıza kadar hayata dair öğrendiğimiz ilklerde bizlerin yanında olan en değerli varlığımız ve bu hayattaki ilk öğretmenlerimizdir. Annelik yüce bir duygudur. Peygamber Efendimiz, ‘Cennet, annelerin ayakları altındadır’ diyerek onların ne kadar mübarek ve önemli olduğunu en iyi şekilde anlatmıştır.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN´ ın Anneler Günü Mesajı

Bizlerin yapması gereken onlara karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, onları sadece anneler gününde değil hayatın her anında saygı, sevgi ve şefkatle kucaklayarak yanlarında olmaktır. Onların hayır dualarını almak bizler için en büyük mutluluk vesilesidir. 

 Dünyaya gözlerimizi açtığımız andan itibaren bizim yanımızda olan, karşılıksız sevgileriyle bizleri büyüterek bugünlere gelmemizin en büyük emektarları eli öpülesi annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum, tüm annelerimizin nice Anneler Günü´ ne sağlık ve mutlulukla ulaşmalarını temenni ediyorum.

 

                                                                                          Ersan ULUSAN

                                                                                 Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.