TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ersan ULUSAN´ın 10 Ocak "Çalışan Gazeteciler Günü" Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ersan ULUSAN´ın 10 Ocak "Çalışan Gazeteciler Günü" Mesajı

Ülkemizde, gazetecilerin sosyal ve ekonomik haklarına kavuşmalarında  önemli bir yer tutan, 212 sayılı Yasanın 10 Ocak 1961 tarihinde kabul edilmesiyle her yıl 10 Ocak tarihi,  “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kutlanmaktadır"

Demokrasinin ayrılmaz bir kuvvetini oluşturan basınımız,  kamunun en etkili haber alma aracıdır. Tüm kurumlarımızın, Sivil Toplum Kuruluşlarımızın, çalışma ve iş hayatına ilişkin sonuçlarından toplumun tüm kesimlerinin haberdar olması, Çalışan Gazetecilerimiz  sayesinde  gerçekleşmektedir.

Kamuoyuna  zamanında doğru, tarafsız, yansız, objektif,  özel hayata ve kişilik haklarına saygılı ve eksiksiz bilgi sağlama gibi bir görev ve sorumluluğu bulunan tüm gazetecilerin,  her türlü mesleki zorluğa rağmen, zaman mefhumu gözetmeksizin çalışan  tüm gazetecilerimizin Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.                                                                                              

 

                                                                                                                        Ersan ULUSAN                       
                                                                                                                   İl Milli Eğitim Müdürü

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 11 / 261 20 77 / 261 08 36 / 261 53 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.