TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi Kapsamında Aile Ziyaretine katıldı

 İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi Kapsamında Aile Ziyaretine katıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN, “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor” Projesi kapsamında, Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle birlikte engelli bir vatandaşımıza tekerlekli sandalye hediye etti.

Proje kapsamında, Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde eğitim öğretimine devam eden öğrenciler, işletmelerde meslek eğitimi ve döner sermaye faaliyetlerinden kazandıkları paraların bir kısmını toplayıp, ihtiyacı olan engelli bir vatandaşımıza tekerlekli sandalye alıp, ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar. İhtiyaç sahibini tespit etmek için Türkiye Sakatlar Derneği Tekirdağ Şubesiyle görüşüldü. Yapılan tespitin ardından ihtiyaç sahibine tekerlekli sandalye ulaştırıldı. Yapılan bu sosyal sorumluluk davranışıyla hem projenin gereği yerine getirilmiş, hem de öğrencilerimiz toplum hizmetini gerçekleştirdiler. Bu vesileyle de ihtiyacı olan engelli bir vatandaşımıza, küçük de olsa destek sağlandı.

Proje faaliyetine ayrıca İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim ÇAKAL, Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin projede görev alan yönetici, öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencilerini bu duyarlı davranışlarından dolayı kutluyoruz.

04-06-201804-06-201804-06-201804-06-201804-06-2018

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.