TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ersan ULUSAN´ın Merkezi Ortak Sınavlara İlişkin Mesajı

Sevgili Öğrenciler,   Sizler, bizim için çok önemli ve değerlisiniz. Sizleri aydınlık yarınlarımızın teminatı olarak görüyor ve en iyi şekilde yetişmeniz için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. İnanıyoruz ki sizler 26-27 Nisan 2017 tarihlerinde yapılacak olan bu sınavları en güzel şekilde geçerek başarılı olacaksınız. Sizlerden beklentimiz Millî Eğitimin temel amaçları doğrultusunda milli ve manevi değerlerine bağlı, iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan, topluma ve çevresindeki tüm canlılara saygılı bir insan olmanızdır. 
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ersan ULUSAN´ın Merkezi Ortak Sınavlara İlişkin Mesajı

Sevgili Veliler,

Sizleri eğitim öğretimin çok önemli bir paydaşı olarak görüyoruz. Çocuklarımızın beklenen başarıya ulaşabilmeleri için öğretmenlerimiz kadar sizlerin de görev ve sorumluluklarınızı yerine getirme noktasındaki çabalarınızı görmek bizleri mutlu etmektedir. Öğrencilerimize gereken ilginin gösterilmesi ve onlara iyi bir çalışma ortamı hazırlanması, çocuklarımızın okul ve meslek seçiminde öğretmenlerimizle beraber rehberlik etmeniz ve destekte bulunmanız çok önemli. Bu sınav sürecinde sizden en büyük isteğimiz öğrencilerimizde var olan sınav kaygısı ve heyecanını azaltmak için çalışmak ve öğretmenlerimizle işbirliği yapmanızdır.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için önemi büyük olan ortak sınavların ilimizde huzur ve güven içerisinde tamamlanması ve ilimizdeki 8. sınıfta eğitim gören 12.644 öğrencimizin başarılı sonuçlar alması temennisi ile tüm öğrencilerimize kolaylıklar diliyorum.

 

                                                                                                           Ersan ULUSAN

 

                                                                                                     İl Millî Eğitim Müdürü     

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.