TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EMEKLİ OLAN MAARİF MÜFETTİŞLERİMİZE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ.

EMEKLİ OLAN MAARİF MÜFETTİŞLERİMİZE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ.

İlimizin Maarif Müfettişlerinden emekliye ayrılan Temel ÖZTEL ve Hüseyin BOZDOĞAN için 25/02/2015 Salı günü Tekirdağ Öğretmenevi Müdürlüğünde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halis İŞLER, Maarif Müfettişleri Başkanı İsmail YAPICIER, maarif müfettişleri başkan yardımcısı, il milli eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile ilimizin maarif müfettişlerinin katılımıyla veda yemeği düzenlendi. Törende konuşan  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halis İŞLER:"Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğüne uzun yıllar hizmet vererek emekliye ayrılmış bulunuyorsunuz. Bu değerli çalışmalarınız her zaman örnek alınacak, takdirle anılacaksınız. Sağlıklı ve mutlu bir şekilde emekliye ayrıldığınız gibi emeklilik hayatınızda da sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam dilerim. " diyerek konuşmasının ardından başarılı çalışmalarından dolayı emekliye ayrılan maarif müfettişlerimiz Temel ÖZTEL ve Hüseyin BOZDOĞAN için günün anısına düzenlenen hediyeleri kendilerine sundu.


EMEKLİ OLAN MAARİF MÜFETTİŞLERİMİZE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ.EMEKLİ OLAN MAARİF MÜFETTİŞLERİMİZE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ.EMEKLİ OLAN MAARİF MÜFETTİŞLERİMİZE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ.EMEKLİ OLAN MAARİF MÜFETTİŞLERİMİZE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ.

 

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.