TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 2015 Eylül Mesleki Çalışmalar Seminerleri Sona Erdi.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 2015 Eylül Mesleki Çalışmalar Seminerleri Sona Erdi.

Öğretmenlerin aktif katılımlarını, üretkenlik ve verimliliklerini artırmayı, mesleki gelişimlerini, öğretmenlik deneyim ve uygulamalarının paylaşımı amacıyla, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi tarafından hazırlanan “2015 Eylül Mesleki Çalışmalar 2. Hafta Programı Seminerleri” 08.09.2015 Salı günü İl Milli Eğitim Müdürlüğü  Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seminerlerin ardından sona erdi.

İl Müdürümüz Sayın Halis İŞLER´in de katıldığı seminere Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan tüm branş öğretmenleri ve yöneticiler ile diğer okul ve kurumlarda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri katıldı. Seminer programında öğretmenlerimize Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Özkan ÖZTÜRK “Yılların İzi Mahir İZ” konulu sunum yaptı.

Süleymanpaşa İlçemizde yapılan seminer sonunda  İl Müdürümüz Sayın Halis İŞLER  katılımcı öğretmenlere  teşekkür etti.


Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 2015 Eylül Mesleki Çalışmalar Seminerleri Sona ErdiDin Öğretimi Genel Müdürlüğü 2015 Eylül Mesleki Çalışmalar Seminerleri Sona ErdiDin Öğretimi Genel Müdürlüğü 2015 Eylül Mesleki Çalışmalar Seminerleri Sona Erdi

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.