TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çorlu Murat Hüdevendigar İmam Hatip Ortaokulu’nda İftarda Buluştuk

Çorlu Murat Hüdevendigar İmam Hatip Ortaokulu’nda İftarda Buluştuk

“Hilal Göründü İftarda Buluşalım” projesi etkinliklerinin altıncı gününde Çorlu Murat Hüdavendigar İmam Hatip Ortaokulu’nda yöneticiler, öğretmenler, okul aile birliği üyeleri, veliler, misafirler ve öğrencilerle buluştuk.                      

Tasavvuf müziği dinlendi, ezan okundu, iftar duası ve iftar sonrasında yemek duası yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ersan ULUSAN konuşmasında; “Bu güzel Ramazan akşamında Çorlu ilçemizin ev sahipliğinde bir araya geldiğimiz, iftar programımızda sizleri saygıyla selamlıyorum, hoşgeldiniz, şeref verdiniz. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan Ayı’na bizleri bir kez daha kavuşturduğu için Yüce Rabbimize hamd olsun.

Ramazan Ayı’nın ülkemizin ve tüm İslam aleminin birliğine vesile olmasını, hep birlikte sağlık ve afiyetle Kadir Gecesine ardından Ramazan Bayramı’na ulaşmayı temenni ediyorum. Bu güzel programın hazırlanmasında emeği geçen okul aile birliğine, velilerimize, öğretmenlerimize ve okul yönetimine teşekkür ediyorum.” dedi.

 “Hilal Göründü İftarda Buluşalım” Çorlu programına; Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÜZGÜN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin ERDOĞAN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldılar.

30-05-201830-05-201830-05-201830-05-2018

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No 15 59100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ - 0 282 261 21 20 / 261 20 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.