Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi


Proje Tasarım Teknikleri ve Proje Danışmanlığı Eğitimi

Proje faaliyetlerinin daha verimli hazırlanabilmesi için 30 Eylül ve 01 Ekim 2017 tarihlerinde Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde Tekirdağ İl Müdürlüğü Ar-Ge Birimi koordinasyonunda, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından finansal destek sağlanarak hazırlanan “Proje Tasarım Teknikleri ve Proje Danışmanlığı Eğitimi” gerçekleştirildi.


Eğitim akademik çalışmalarının yanı sıra proje hazırlama ve yönetme konusunda da uzmanlık sahibi 4 ilden 5 farklı üniversiteden 5 öğretim üyesi tarafından gerçekleştirildi. Eğitim Bozok Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Mustafa Böyükata, Kastamonu Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği öğretim üyesi Prof. Dr. Fatma Kandemirli, Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Kadir Esmer, Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Hamdi Melih Saraoğlu ve İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü Fen Bilimleri Anabilim Dalı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Selda Mercan tarafından gerçekleştirildi.

 

Eğitime daha önce yapılan resmi duyuruya başvuru yapan öğretmenler arasından İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından seçilen her ilçeden 2 öğretmen, Ar-Ge birimi öğretmenleri, 11 İlçe Milli Eğitim Müdürü, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Harun Öz ve İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan katıldı. Uygulamalı olarak gerçekleştirilen eğitim Pazar günü 17:00’de İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan’ın takdimleri ile gerçekleştirilen sertifika töreniyle sona erdi. Eğitime finansal destek sağlayan Trakya Kalkınma Ajansına, eğitimde görev alan öğretim üyelerine ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. 

Yayın : 02-10-2017 - Görüntülenme : 378