Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge BirimiE-İmza Başvurusu (4006)

4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı kapsamında sözleşme imzalamak için elektronik imza temin etmek isteyen proje yürütücülerinin dikkatine;

20.10.2017 tarih ve 17297936 sayılı yazımıza istinaden 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı kapsamında çalışma yapacak proje yürütücülerine elektronik imza tahsis edilmesi için talepler toplanmış ve Kamu Sertifikasyon Merkezi’ne iletilmiştir.


Uyarı-1-Başvuruda belirtilmiş e posta adreslerine gelen form doldurulduktan sonra proje yürütücüsü tarafından imzalanıp bir nüshası İl Ar-Ge Birimi’ne ulaştırılacaktır.

Uyarı-2- Talepleri Kamu SM´ye ulaşan kişilere Vakıfbank Kurumsal Ödemelerden ödeme yapabilecekleri bireysel ödeme talimatı,  e-imza başvuru formu ve taahhütnamesi için ayrıca Kamu SM tarafından mail ile bilgilendirme yapılacaktır.  

Uyarı-3-  Talepler için EFT kabul edilmemektedir.  Kişilere giden mailde belirtilecek ödeme talimatı üzerinden Vakıfbank aracılığı ile e-imza ücreti ödenecektir.

Uyarı-4-  Bu kapsamda başvuru yapacak kullanıcıların, MEB e-imza başvuru portalini kullanmaması gerekmektedir.


Kamu Sertifikasyon Merkezi bireysel elektronik imza talebi kabul etmemektedir. Taleplerin İl MEM aracılığıyla liste halinde gönderilmesi gerekmektedir. E-İmza başvurusunu hala yapmamış proje yürütücüleri var ise ek listeye (listede yer alan kurumsal e posta adresine kişisel ve aktif e posta yazılmalıdır) bilgilerini işleyip 20 Kasım 2017 tarihine kadar tekirdagarge59@gmail.com adresine göndermeleri rica olunur.

 

NOT: E-İmza başvuru formu (ek liste) için lütfen tıklayınız.

Yayın : 16-11-2017 - Görüntülenme : 392